Müügi ja tellimistingimused

1. Kehtivus Käesolevad tingimused kehtivad kõikidele autovarvid.eu internetipoes autovarvid.eu (edaspidi Müüja) ning kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) vahel sõlmitud ostu-müügilepingutele.
 
2. Hinnapoliitika Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%. Sõltuvalt tellitud kauba kogusest ja hinnast võib tellimuse summale lisanduda postikulu, mis samuti sisaldab käibemaksu 20%. Kampaania hindadele ja soodustoodetele/komplektidele täiendavad soodustused ei rakendu.
 
3. Tellimuse täitmise tähtajad Tellitud tooted saadetakse Müüja poolt teele mitte hiljemalt kui 3 tööpäeva jooksul alates Tellija poolt tellimuse eest makstava summa laekumisest Müüja arveldusarvele. Sõltuvalt transpordiviisist võib kauba kohaletoimetamiseks kuluv aeg varieeruda, kuid ei tohiks ületada 3 päeva. Juhul, kui tekib oht, et kauba kohaletoimetamiseks kuluv aeg ületab 3 päeva mistahes põhjusel, annab Müüja sellest koheselt teada kauba Tellijale e-maili või telefoni teel. Valides makseviisiks “ettemaksuarve” garanteerime kaupade saadavuse juhul, kui tellimuse kinnituse alusel on tasutud kolme päeva jooksul.
 
4. Tellija õigus lepingust taganeda Tellijal on õigus kaup tagastada 21 päeva jooksul (välja arvatud Tellija soovil spetsiaalselt segatud värv) alates kättesaamisest, eeldusel, et kaupa ei ole kasutatud ning tagastamine toimub originaalpakendis. Kauba tagastamise soovist kohustub Tellija teada andma e-maili (info@ellante.ee) või kirja (Tallinna mnt 93b, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond, 80041) teel. Müüja tagastab Tellijale tellimuse eest tasutud maksed Tellija poolt osundatud pangaarvele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Postikulu ning tagastamisega seotud kulusid Müüja Tellijale ei tagasta. Kaebuste korral ning müüjaga kokkuleppe mitte saavutamisel, on tellijal võimalus pöörduda kaebuse lahendamiseks tarbijakaebuste komisjoni poole – komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel.
 
5. Garantii Kõikidele kaupadele kehtivad Eesti Vabariigi seadustest tulenevad garantiitingimused. Puuduste esinemisel on Tellijal õigus nõuda kauba parandamist või vahetamist. Kui Müüjal ei ole võimalik kaupa vahetada, on Tellijal õigus kaup tagasi saata ning tellimusest loobuda. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.
 
6. Tellimuse eest maksmine Vastavalt Võlaõigusseadusele on autovarvid.eu internetipoest kauba tellimisel 100% ettemaksu tasumine kohustuslik. Tellimuse eest saab Tellija maksta koheselt internetipoes pangalingi kaudu. Kui Tellija soovib kauba eest tasuda ettemaksuarve alusel, saadab Müüja tellimusekinnituse Tellija emailile.
 
7. Muud tingimused Müüjal on õigus muuta pakutavate toodete hindu. Kliendile kehtivad hinnad, mis on autovärvid e-poes avaldatud tellimuse tegemise hetkel, v.a juhtudel, kui toote vale hind avaldati tehnilise vea või rikke tõttu või kui klient pidi aru saama, et tegemist on veaga (arusaadavalt vale müügihind).
 
8. LOÜ norm Nõustudes tellimustingimustega kinnitate, et kasutate tooteid, mis kuuluvad Välisõhu kaitse seaduses §32(https://www.riigiteataja.ee/akt/123032015144) loetletute hulka, kooskõlas antud seadusega.